Hakkımda

Blog ana sayfasında da görebileceğiniz üzere adım Özen Özkaya. Bir üyesi olmaktan gurur duyduğum İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği programını 3 yılda tamamladım. Yüksek lisansımı da yine aynı alanda İTÜ’de tamamladım ve akademik yolculuğuma yine aynı okulda, aynı bölümde, doktora öğrencisi olarak devam ediyorum. Elektroniğin en temel noktalarıyla başlayan serüvenimi bu gün kendimce attığım yeni adımlarla devam ettiriyorum. Aynı zamanda özel bir şirkette ARGE departmanında Gömülü Sistem Tasarım Mühendisliği yapıyorum.

Bu blogda elimden geldiğince eğlenceyle karışık kimi bilgiler yayınlama niyetindeyim :) Umarım eğlenceli olur.
Hakkımda daha fazla bilgi için websitem: www.ozenozkaya.com

10 thoughts on “Hakkımda

 1. HuseyinY

  Yaklaşık 3 sene önce bir MATLAB projesi için mail atmıştım kendisine ve sağolsun hiç sorgulamadan yardımcı olmuştu. Bu kadar bilgi sahibi olup bu kadar mütevazi bir insanla karşılaşmak çok zordur. Zaten takip ettiğim kadarıyla da hakettiği yerlere doğru ilerliyor. Çok yararlı ve çok güzel bir blog olmuş. Elinize sağlık.

 2. Çetin

  Özen bey iyi günler, sanırım blog siteniz Türkiye’de gömülü sistemlerle alakalı en çok bilgi içeren web sitesi. Bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum 🙂

 3. Enes

  Merhaba Özen abi, E&E mühendisliği okuyan bir birey olarak yazılarınızdan çok faydalandım lakin yol haritasında yazmayı düşündüğünüz konularda eksiklik olduğunu görünce bir hayli üzüldüm. Umarım yazmaya ve bizlere yardımcı olmaya devam edersiniz. Teşekkürlerimi sunarak iyi çalışmalar diliyorum.

  1. Merhabalar,

   Yorumlarınız ve tespitleriniz için çok teşekkür ederim. Yazıları mümkün mertebe devam ettirmeye çalışıyorum ancak dönemsel yoğunluklar bazen engel olabiliyor. Yol haritasındaki konuları tamamlayacağımı düşünüyorum ancak takdir edersiniz ki o yol biraz uzun bir yol 🙂 Yazıların özgünlüğünü koruyarak, daha yüksek frekansla yazı çıkarmak için elimden geleni yapacağım 🙂

   İyi çalışmalar dilerim,

   1. Enes

    Umarım varmak istediğiniz hedefe varırsınız, biz de yanınızda oluruz 🙂

    İyi akşamlar efendim,
    Enes.

 4. Tarık ÇALIŞKAN

  Hocam hayırlı günler özel bir proje için sizin ile görüşmek isterim. Sizin içinde uygunsa mail adresimden irtibata geçebilir misiniz?

Leave a Reply